Про нас

Виробником товарів під торговою маркою Піраньятм є ТОВ «Виробнича група «Кайман», Україна, Київ – провідний виробник армованої колючої стрічки і колюче-ріжучих загороджень різних типів. Під торговою маркою Піранья реалізується колюча сітка Піранья, що виготовляється з колючого дроту Концертина і Єгоза-Кайман.

Повний цикл – від виробництва колючого дроту до монтажу колюче-ріжучих загороджень

Наше підприємство володіє всім необхідним обладнанням для повного циклу виробництва армованої колючої стрічки Концертина і Єгоза-Кайман, а також колючої сітки Піранья на їх основі. Нами проводиться колюча стрічка Концертина і Єгоза-Кайман на сучасному штампувальному обладнанні, оснащеному спеціально розробленими штампами. Конструкція штампів для колючої стрічки Концертина і Єгоза-Кайман дозволяє виготовляти стрічку з ріжучими крайками підвищеної гостроти, і в той же час не пошкоджувати захисне цинкове покриття стали. Вальцювання армованої колючої стрічки здійснюється на автоматичних лініях і дозволяє отримати колючий дріт Концертина і Єгоза-Кайман, що має високу міцність і ефективність. Завдяки якісному колючому дроті власного виробництва ми виробляємо тільки високоякісну колючу сітку Піранья.

Виготовлені загородження Піранья направляються на склад, звідки доставляються нашим клієнтам або за допомогою спеціалізованих служб доставки (Нова Пошта та інші) або в індивідуальному порядку нашим або найманим транспортом. При необхідності наші фахівці можуть виконати монтаж колючої сітки Піранья на об'єктах будь-якої складності в будь-якій точці країни. На всю продукцію і виконані роботи дається тривала гарантія, оскільки ми впевнені, як в якості виробленої нами колючої сітки Піранья, так і у високій кваліфікації наших монтажників.