Колюча сітка Піранья

Колюча сітка Піранья є високоефективним засобом захисту будь-якої території. Колюча сітка Піранья дозволяє зводити надійні паркани, а також значно посилювати захисні властивості існуючих загороджень. Сітка колючо-ріжуча Піранья застосовується як самостійна огорожа або може встановлюватися на будь-які типи огорож, а також використовуватися як засіб проти підкопу. Сітка Піранья є одним з найбільш ефективних і практичних колючих загороджень з сучасного колючого дроту.

Сітка «Піранья-2х6»

Колюча сітка Піранья 2х6

Ширина (висота) сітки 2,0 м
Діаметр колючого дроту 3,1 мм
Довжина рулону 6 м

9 420Детальніше...

Сітка «Піранья-2х10»

Колюча сітка Піранья 2х10

Ширина (висота) сітки 2,0 м
Діаметр колючого дроту 3,8 мм
Довжина рулону 10 м

12 180Детальніше...

Сітка «Піранья-2,4х10»

Колюча сітка Піранья 2,4х10

Ширина (висота) сітки 2,4 м
Діаметр колючого дроту 3,8 мм
Довжина рулону 10 м

14 640Детальніше...

Сітка «Піранья-2,7х10»

Колюча сітка Піранья 2,7х10

Ширина (висота) сітки 2,7 м
Діаметр колючого дроту 3,8 мм
Довжина рулону 10 м

16 080Детальніше...

Продукція та послуги під торговою маркою Піранья

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент продукції та послуг, серед яких колюча сітка Піранья, колючий дріт Концертина та Єгоза-Кайман, паркани та огородження, а також послуги з монтажу колючого дроту, встановлення парканів та посилення старих парканів та огорож колючою сіткою Піранья. Вся продукція сертифікована, дається тривала гарантія на колючий дріт, колючу сітку та монтажні роботи.

Колюча сітка

Колюча сітка Пріанья з колючого дроту Концертина та Єгоза-Кайман є ідеальним матеріалом для зведення парканів і захисних огороджень та для посилення захисних властивостей огорож будь-якого типу.

Детальніше...

Колючий дріт

Колючий дріт Концертина та Єгоза-Кайман використовується для виготовлення колючої сітки Піранья, а також у якості самостійного засобу огородження території, та як натяжний дріт при монтажі Піраньї.

Детальніше...

Паркани та огородження

Ми пропонуємо нашим клієнтам паркани декількох типів – паркан зі зварної сітки, паркан з колючої сітки Піранья, паркан зі зварних панелей, посилений з використанням колючої сітки Піранья.

Детальніше...

Послуги з монтажу

Ми не просто продаємо колючу сітку Піранья та різні типи парканів, ми надаємо послуги з монтажу колючого дроту, встановлення парканів, а також щодо посилення захисних властивостей старих огорож.

Детальніше...

Доставка колючої сітки Піранья

Колюча сітка Піранья, колючий дріт Єгоза та інші типи колюче-ріжучих загороджень поставляються нами в усі області та всі населені пункти України. Доставка клієнтам колючої сітки Піранья та колючого дроту Єгоза здійснюється безкоштовно службами доставки (Нова Пошта та інші) або в індивідуальному порядку.

Київ, Біла Церква, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Краматорськ, Житомир, Ужгород, Кривий Ріг, Запоріжжя, Харків, Івано-Франківськ, Маріуполь, Кропивницький, Чернігів, Львів, Миколаїв, Одеса, Хмельницький, Полтава, Черкаси, Рівне, Суми, Тернопіль, Херсон, Чернівці.

Якість Піраньї гарантовано!

Колюча сітка Піранья, колючий дріт та інші колюче-ріжучі загородження виготовляються на автоматичному обладнанні за сучасною технологією, що забезпечує їх високу якість. Сітка колюча Піранья є надійним засобом захисту Вашої власності.